0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بیلیارد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس ها-(حتما مطالعه شود) پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Pro League
Perspolis Teheran
۰
۰
Malavan
inprogress
۲۰:۰۰
Sepahan
۰
۰
Nassaji Mazandaran
Finished
۱۷:۵۰
Tractor Sazi FC
۱
۴
Zob Ahan
Finished
۱۷:۰۰
Mes Rafsanjan
۲
۲
Paykan
Finished
۱۷:۳۰
Aluminium Arak
۰
۱
Esteghlal Tehran
Finished
۱۸:۰۰
Esteghlal Khuzestan
۲
۱
Sanat Naft
Finished
۱۸:۰۰
Shams Azar Qazvin
۱
۰
Foolad Khuzestan FC
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie A
SS Lazio
-
-
Salernitana
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Portugal Primeira Liga
Gil Vicente
-
-
Sporting Clube de Portugal
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Turkey Super Lig
Trabzonspor
۰
۰
Sivasspor
inprogress
۲۰:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group H
CA River Plate
۲
۰
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۳:۳۰
  Austria Bundesliga
LASK Linz
۰
۰
FC Red Bull Salzburg
inprogress
۲۱:۰۰
  Japan J League
Kashiwa Reysol
۱
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
  France Ligue 1
FC Metz
-
-
RC Lens
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group D
LDU Quito
۱
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Bolivar
۳
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۱:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group G
Metropolitanos FC
۰
۲
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Lanus
۲
۱
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۱:۳۰
  Australia A-League
Wellington Phoenix FC
۱
۰
Melbourne Victory
Finished
۱۰:۳۰
Adelaide United FC
۱
۲
Macarthur FC
Finished
۱۳:۱۵
  Belgium Super League Women
Genk (W)
-
-
Standard Liege (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Spain La Liga
Real Betis
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Santa Cruz
۲
۳
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۳۰
  Ireland Premier Division
Shelbourne FC
-
-
Bohemian FC Dublin
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Shamrock Rovers FC
-
-
Sligo Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Drogheda United
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Dundalk FC
-
-
St Patrick's Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Argentina Primera C Metropolitana
Real Pilar
۱
۱
Club Leandro Niceforo Alem
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Cearense B
Cariri CE
۲
۱
Guarani de Juazeiro EC
Finished
۰۲:۳۰
  Ecuador Serie B
Chacaritas SC
۰
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Port Darwin FC
۲
۰
Garuda FC
Finished
۱۲:۳۰
Hellenic Athletic Club
۳
۲
Darwin Olympic
Finished
۱۴:۳۰
  Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia
۲
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
Pyunik Yerevan
۲
۱
Alashkert
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
Kickers Offenbach
۳
۱
FC Homburg 08
inprogress
۲۰:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۰
۰
Bahlinger SC 1929
inprogress
۲۰:۳۰
  India I-League
Gokulam FC
۶
۱
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۴:۳۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
-
-
Stade Reims (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC CSKA Sofia
۰
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
inprogress
۲۰:۴۵
PFC Botev Plovdiv 1912
۲
۰
PFK Botev Vratsa
Finished
۱۸:۱۵
  India Indian Super League
Hyderabad FC
۱
۳
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group C
Delfin
۱
۱
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۵:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal
۳
۲
Organica Masachapa FC
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Campeonato Acreano
Vasco da Gama AC
۰
۲
Independência
Finished
۰۲:۰۰
  Honduras Reserve League
CDS Vida Reserves
۱
۰
CD Marathon Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Olancho FC Reserves
۳
۱
Club Deportivo Victoria Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Real Espana Reserves
۳
۳
Lobos UPNFM Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Motagua Reserves
۲
۱
Genesis de Comayagua Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group F
Palmeiras
۳
۱
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۳:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Sumgayit
۰
۰
FK Zira
Finished
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Bron Radom
۰
۰
Mlawianka Mlawa
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece U19 Super League
Olympiacos FC U19
۱
۰
Atromitos U19
Finished
۱۸:۳۰
Panserraikos U19
۱
۲
AEK Athens U19
Finished
۱۲:۰۰
  Finland Veikkausliiga
VPS Vaasan Palloseura
۱
۱
Seinäjoen Jalkapallokerho
inprogress
۱۹:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۲
۱
EIF Ekenas
Finished
۱۸:۳۰
FC Inter Turku
۱
۱
AC Oulu
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
PK-35 Vantaa (W)
۰
۰
PK Keski-Uusimaa (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
TPV Tampere
۰
۱
Pallo-Iirot Rauma
inprogress
۱۹:۳۰
FC Honka
۰
۱
Tampere United
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
FK Usti nad Labem
۲
۱
Fk Arsenal Ceska Lipa
inprogress
۱۹:۳۰
FC Pisek
۰
۰
Bohemians 1905 B
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Warta Poznan
۱
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۹:۳۰
Pogon Szczecin
-
-
KS Ruch Chorzow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۱
۰
NJS
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic FNL
FC Vysocina Jihlava
۱
۱
FC Graffin Vlasim
inprogress
۱۹:۳۰
FK Pribram
۰
۰
SK Sigma Olomouc 2
inprogress
۱۹:۳۰
SFC Opava
۳
۲
Sparta Prague B
inprogress
۱۹:۳۰
  Ethiopia Premier League
Bahir Dar Kenema
۱
۰
Kedus Giorgis
inprogress
۱۹:۳۰
Fasil Kenema
۲
۲
Hambericho Durame
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۳
۰
Othellos Athienou
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Sassuolo U19
۰
۲
Inter Milan U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria 2. Liga
SKN St. Polten
۰
۲
VfB Admira Wacker Modling
inprogress
۱۹:۴۰
FC Liefering
۲
۰
Grazer AK 1902
inprogress
۱۹:۴۰
FC Dornbirn
۱
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۱۹:۴۰
SV Kapfenberg
۲
۰
SV Stripfing/Weiden
inprogress
۱۹:۴۰
Floridsdorfer AC
-
-
DSV Leoben
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Germany Bundesliga Women
Werder Bremen (W)
۰
۱
RB Leipzig (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Denmark 1st Division
Naestved BK
۰
۲
AC Horsens
inprogress
۲۰:۰۰
Koge
۱
۲
B93 Kopenhagen
inprogress
۲۰:۰۰
Hobro
۰
۰
AaB Aalborg
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
Hertha BSC Berlin
۲
۰
FC Hansa Rostock
inprogress
۲۰:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۰
۱
FC Kaiserslautern
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany 3.Liga
MSV Duisburg
۱
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
inprogress
۲۰:۳۰
  England Premier League 2
Manchester City U21
-
-
West Bromwich U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Norwich City U21
-
-
West Ham Utd U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Crystal Palace U21
-
-
Chelsea FC U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Bundesliga
FC Augsburg
-
-
1. FC Union Berlin
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Wales Premier League
Connah's Quay Nomads
-
-
Bala Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Croatia HNL
NK Rudes Zagreb
۱
۳
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria Algeria Cup
CR Belouizdad
۱
۱
ES Mostaganem
inprogress
۲۰:۰۰
USM Alger
۱
۰
RC Bougaa
inprogress
۲۰:۰۰
  Latvia Virsliga
Riga FC
۲
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۸:۳۰
Rigas Futbola Skola
۴
۰
Tukums 2000
inprogress
۱۹:۳۰
  Guatemala Liga Nacional Women
FC Cremas (W)
۵
۰
Suchitepequez (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۰
۰
Kolkheti Poti
Finished
۱۸:۳۰
FC Dila Gori
۰
۰
FC Dinamo Batumi
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Toluca (W)
۱
۲
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
Finished
۰۱:۱۵
  Brazil Brasileiro U20
Fortaleza EC U20
۱
۱
Botafogo RJ U20
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL Championship
Miami FC
۲
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Maranhense
Maranhao MA
۳
۱
Tuntum EC
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Alagoano
CS Alagoano AL
۱
۲
CS Esportiva AL
Finished
۰۳:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Coquimbo Unido
۱
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Central Cordoba Reserves
۲
۲
Boca Juniors Reserves
Finished
۰۴:۰۰
  Panama Liga Prom
SD Atletico Nacional
۲
۰
Costa Del Este
Finished
۰۴:۳۰
CD Arabe Unido Reserves
۰
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group B
Cruzeiro MG
۳
۳
Alianza Petrolera
Finished
۰۳:۳۰
Cruzeiro MG
۳
۳
Alianza FC
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga de Expansion MX
CF Atlante
۴
۰
Correcaminos
Finished
۰۴:۳۵
Celaya
۱
۲
CD Tapatio
Finished
۰۶:۳۵
  World Friendly Club Matches Women
AZ Alkmaar (W)
۲
۱
FC Utrecht (W)
Finished
۱۲:۳۰
  India Shillong Premier League
Nongthymai SC
۱
۲
Mawlai SC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Victoria Premier League 2
Nunawading City
۲
۲
North Sunshine Eagles
Finished
۱۳:۰۰
Box Hill United
۲
۲
Altona City
Finished
۱۳:۰۰
Pascoe Vale SC
۰
۱
Essendon Royals
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney FC NPL
۰
۰
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۰۰
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
SK Poltava
۲
۱
Ahrobiznes Volochysk
Finished
۱۳:۱۵
FC Levy Bereg Kiev
۰
۱
FC Karpaty Lviv
Finished
۱۴:۰۰
FSK Mariupol
۰
۰
FC Nyva Buzova
Finished
۱۴:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Adelaide City (W)
۱
۱
Flinders United (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
۱
۱
Kinondoni MC FC
Finished
۱۴:۳۰
Mashujaa FC
۱
۲
Coastal Union
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Alef South
Hapoel Bikat HaYarden
۱
۰
Hapoel Ironi Herzliya
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Marmorek
۴
۱
Agudat Sport Ashdod FC
Finished
۱۲:۱۵
Ironi Modiin
۱
۱
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۰۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۱
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۴:۰۵
Maccabi Yavne
۲
۳
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Ashdod
۰
۱
Hapoel Bnei Lod
Finished
۱۵:۳۰
Shimshon Tel Aviv
۴
۰
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria B PFG
PFC Spartak Varna
۲
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Jazira U21
۱
۲
Al Ain U21
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
۱
۲
Eyupspor
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Hassleholms IF
۲
۰
Rappe GOIF
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Nykobing FC
۰
۱
FC Roskilde
inprogress
۲۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Ks Wiazownica
۰
۱
Swidniczanka Swidnik
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Superettan
GIF Sundsvall
۱
۱
Skovde AIK
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Leher Bremerhaven
۰
۰
FC Oberneuland
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۰
۰
FC Kilia Kiel
inprogress
۲۰:۳۰
Drochtersen / Assel
۰
۰
Eimsbutteler TV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Austria Regionalliga East
Marchfeld Donauauen
۰
۲
SK Rapid Wien II
inprogress
۲۰:۳۰
ASV Drassburg
۰
۱
Oberwart
inprogress
۲۰:۳۰
FCM Traiskirchen
۰
۰
FC Mauerwerk
inprogress
۲۱:۰۰
FK Austria Wien II
۰
۰
Favoritner AC
inprogress
۲۱:۰۰
SCU Ardagger
۰
۰
SC Neusiedl am See 1919
inprogress
۲۱:۰۰
  Denmark Superliga
OB Odense
۱
۱
Viborg FF
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۰
۰
Eskilsminne IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۳
۰
Greifswalder FC
inprogress
۲۰:۳۰
Berliner AK 07
۰
۰
Eilenburg
inprogress
۲۰:۳۰
FSV Zwickau
۰
۰
ZFC Meuselwitz
inprogress
۲۰:۳۰
  South Africa NedBank FA Cup
University of Pretoria Students
۰
۱
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth
۰
۰
1. FC Eintracht Bamberg
inprogress
۲۰:۳۰
FC 1907 Memmingen
۰
۰
Viktoria Aschaffenburg
inprogress
۲۰:۳۰
Bayern Munich II
۱
۰
TSV Aubstadt
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga TDP
Pachuca III
۰
۲
Tuzos Pachuca
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
Bad Gleichenberg
۰
۰
ASK Klagenfurt
inprogress
۲۰:۳۰
Wallern
۰
۱
SV Allerheiligen
inprogress
۲۰:۳۰
SK Vorwarts Steyr
۱
۱
Wolfsberger Athletik Club II
inprogress
۲۰:۳۰
LASK Linz II
۰
۰
Deutschlandsberger SC
inprogress
۲۰:۳۰
Ried II
۰
۰
Voitsberg
inprogress
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۲
۱
Union Vocklamarkt
inprogress
۲۰:۳۰
WSG Hertha Wels
۰
۰
Union Gurten
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
1. FC Pforzheim 1896
۰
۱
SG Sonnenhof Grossaspach
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Bodens BK
۰
۰
Bergnasets AIK
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Horsholm-Usserod IK
۲
۱
Bronshoj BK
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Eintracht Trier
۰
۰
1.FC Kaiserslautern II
inprogress
۲۰:۳۰
Arminia Ludwigshafen
۰
۱
TuS Mechtersheim
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Landesliga
SV Donau
۰
۰
FV Austria XIII
inprogress
۲۰:۰۰
Weinland Gamlitz
۰
۰
Heiligenkreuz
inprogress
۲۰:۳۰
UFC Fehring
۱
۰
USV Gnas
inprogress
۲۰:۳۰
SV Seekirchen
۱
۰
USK Anif
inprogress
۲۰:۳۰
ATSV Wolfsberg
۲
۱
SC Landskron
inprogress
۲۰:۳۰
SV Sparkasse Waidhofen/Thaya
-
-
USV Scheiblingkirchen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SC ESV Parndorf 1919
۰
۰
ASV Siegendorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Gambia Division 2
Immigration FC
۰
۱
Latrikunda Utd
inprogress
۲۰:۰۰
RS Tallinding FC
۰
۰
Gambia Ports Authority
inprogress
۲۰:۰۰
Gunjur United
۱
۰
Jarra West FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany Verbandsliga
BSV Halle-Ammendorf
۱
۰
SV 1890 Westerhausen
inprogress
۲۰:۰۰
SV Viktoria Herxheim
۰
۰
FSV Offenbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Austria Regionalliga West
Schwaz
۱
۰
FC Wolfurt
inprogress
۲۰:۰۰
SV Wals-Grünau
۱
۰
TSV St. Johann
inprogress
۲۰:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Krka
۰
۴
Tabor Sezana
inprogress
۱۹:۳۰
NK Rudar Velenje
۰
۲
NK Bilje
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
Kirchheimer SC
۰
۰
TSV 1896 Rain am Lech
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Malta Premier League
St Lucia F.C.
۰
۲
Marsaxlokk
inprogress
۱۹:۳۰
  Asia Super Cup UAE / Qatar
Al Arabi
۱
۰
Al Sharjah SCC
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland 1. Division
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۰
Gornik Leczna
inprogress
۱۹:۳۰
Resovia Rzeszow
-
-
Stal Rzeszow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Motor Lublin
-
-
Arka Gdynia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  France National 2, Group C
Guingamp II
۰
۲
FC Bastia-Borgo
inprogress
۱۹:۳۰
Boulogne
۱
۰
AS Beauvais Oise
inprogress
۲۱:۰۰
FC Chambly Thelle
-
-
Stade Briochin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Belgium U21 Pro League
Lommel U21
۰
۰
Waasland-Beveren U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
KV Oostende U21
۰
۰
Patro Eisden Maasmechelen U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Dender EH U21
-
-
Lierse Kempenzonen U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
KV Kortrijk U21
-
-
RWD Molenbeek U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Bonner SC
۰
۰
SSG Bergisch Gladbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
۰
۰
IFK Eskilstuna
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Goiano U20
Vila Nova U20
-
-
AE Jataiense U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Correcaminos II
۰
۱
Real Apodaca FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Panaderia Pulido
-
-
Las Palmas B
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Buzanada
-
-
UD Ibarra
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Arucas CF
-
-
UD Villa de Santa Brigida
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Peru Liga 1 - Apertura
Sport Huancayo
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Recoleta
-
-
Deportes Limache
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Arroyo
-
-
CP Montehermoso
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Gibraltar National League
FCB Magpies
-
-
Europa Point FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  England Northern League Division One West
Widnes
-
-
Prescot Cables
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Northern Ireland Premiership
Crusaders FC
-
-
Linfield FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Belgium First Division A - Conference Group
K. Sint-Truidense
-
-
Standard Liege
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Scotland Lowland League
Hearts Of Midlothian II
-
-
Bo'ness United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Ireland First Division
Cobh Ramblers
-
-
Wexford FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
-
-
Finn Harps FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Treaty United
-
-
Kerry FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Spain LaLiga 2
Leganes
-
-
RCD Espanyol
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Italy Serie B
Modena
-
-
Catanzaro
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Argentina Primera A Women
Platense (W)
-
-
CA Estudiantes Caseros (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga West
SSVg Velbert
۰
۰
SV Rodinghausen
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Avai U20
-
-
Chapecoense AF U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Excelsior Rotterdam
-
-
FC Volendam
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
FC Eindhoven
-
-
PSV U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Oss / Top Oss
-
-
Roda JC Kerkrade
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
De Graafschap
-
-
Telstar
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
NAC Breda
-
-
FC Dordrecht
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Willem II Tilburg
-
-
AZ Alkmaar Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Emmen
-
-
MVV Maastricht
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ADO Den Haag
-
-
Helmond Sport
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Belgium First Division B
KRC Genk II
-
-
Francs Borains
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Brugge II
-
-
Liege FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Sao Carlos U20
-
-
Velo Clube U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
-
-
Nacional AC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brasilis FC U20
-
-
Ponte Preta SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rio Branco AC U20
-
-
Inter Limeira U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Bento U20
-
-
Sfera SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rio Claro U20
-
-
Ferroviaria U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano FC U20
-
-
Metropolitano AL U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
-
-
Aster Brasil FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ituano U20
-
-
Desportivo Brasil U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos U20
-
-
AD Guarulhos U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Inter de Bebedouro U20
-
-
Botafogo SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rio Preto U20
-
-
Olimpia SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Itapirense U20
-
-
Porto FootBall U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tupa U20
-
-
Marilia AC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Maua FC U20
-
-
Mauaense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Juventus SC U20
-
-
Sao Bernardo SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Santista SP U20
-
-
Santo Andre U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gremio Osasco Audax EC U20
-
-
Gremio Esportivo Osasco U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Comercial SP U20
-
-
CA Bandeirante SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Berlin Liga
TSV Rudow
-
-
Reinickendorfer Fuchse
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
-
-
Sonsbeck
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sportfreunde Baumberg
-
-
Kleve
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Landesliga
TuS Immendorf
۰
۰
Sportfreunde Eisbachtal
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
TUS Bersenbruck
۰
۰
Schwarz-Weis Rehden
inprogress
۲۱:۰۰
  Switzerland Challenge League
Neuchatel Xamax FC
۰
۰
FC Aarau
inprogress
۲۱:۰۰
FC Schaffhausen
-
-
FC Vaduz
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Poland IV Liga
MKS Trzebinia
۰
۰
LKS Luban Maniowy
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Romania Liga I Championship Group
Universitatea Craiova
۰
۰
FC Farul Constanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Ahlafors IF
۰
۰
Skovde IFK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Grebbestads IF
۰
۰
Lidkopings FK
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
TuRa Harksheide
۰
۰
FC Suderelbe
inprogress
۲۱:۰۰
  Finland Ykkonen
Atlantis FC
۱
۰
FC Vaajakoski
inprogress
۱۹:۳۰
  Mongolia Premier League
Brera Ilch
۱
۳
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۴۵
  Norway 3. Division avd. 2
Staal Jørpeland
۰
۰
Sandnes Ulf 2
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NPL Victoria
Melbourne Knights
۰
۱
Heidelberg United
Finished
۱۳:۰۰
South Melbourne FC
۳
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۳:۰۰
Oakleigh Cannons
۱
۲
Avondale FC
Finished
۱۳:۳۰
  England Professional Development League
Wigan U21
۱
۲
Hull City U21
Finished
۱۵:۳۰
Peterborough United U21
۱
۰
Fleetwood Town U21
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
Tampines Rovers FC
۳
۳
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۵:۱۵
  Paraguay Primera Division Reserve
Sportivo Trinidense Reserves
۱
۱
2 de Mayo Reserves
Finished
۱۵:۰۰
  Kazakhstan 1. Division
Ulytau
۱
۲
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Karvina U19
۰
۲
FC Slovacko U19
Finished
۱۴:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Kuktosh Rudaki
۰
۰
Regartadaz Tursunzoda
Finished
۱۴:۳۰
  Macao Elite League
Tak Chun Ka I
۰
۶
CD Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
Chao Pak Kei (CPK)
۶
۰
University of Macau
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Brisbane Knights
۵
۰
Centenary Stormers
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Northcote City
۳
۱
Melbourne City 2
Finished
۱۴:۰۰
Preston Lions
۲
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Collingwood FC
۲
۷
Springvale White Eagles
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۴
۲
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Australia NSW Premier League 2
Bankstown City Lions
۱
۱
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
۲
۵
Bankstown United FC
Finished
۱۳:۳۰
Hawkesbury City SC
۳
۲
Gladesville Ryde Magic
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea WK-League
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۲
۴
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Riverside Olympic SC (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Jarun Zagreb
۰
۱
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۶:۲۰
  Ukraine Druha Liga
Trostianets
۱
۱
FC Nyva Vinnytsia
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide City Reserves (W)
۶
۰
Flinders United Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Australia NPL Victoria U23
Oakleigh Cannons U23
۰
۰
Avondale U23
Finished
۱۱:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Preston Lions U23
۸
۰
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
  Australia NPL New South Wales U20
Bankstown City Lions U20
۴
۰
Canterbury Bankstown U20
Finished
۱۱:۳۰
  Israel Liga Bet South
Maccabi Kiryat Gat Sports Club
۰
۲
Maccabi Stars Ramla
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Mahane Yehuda
۵
۳
Inter Aliya Tel Aviv
Finished
۱۵:۱۵
Beitar Ramat Gan
۱
۰
Hakoach Amidar Ramat Gan
Finished
۱۵:۱۵
Beitar Petah Tikva
۲
۱
Sporting Club Tel Aviv
Finished
۱۵:۱۵
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۳
۲
Ironi Beit Dagan
Finished
۱۵:۱۵
Maccabi Ironi Amishav
۱
۱
Hapoel Hod Hasharon Irony
Finished
۱۵:۱۵
  Israel Liga Bet North
Maccabi Tamra FC
۱
۹
Ahi Akko
Finished
۱۱:۳۰
Bnei Qalansawe
۰
۴
Ihud Bnei Baka
Finished
۱۲:۱۵
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۱
۲
Beitar Haifa Yakov
Finished
۱۵:۱۵
Hapoel Tirat HaCarmel
۱
۰
Hapoel Bnei Musmus
Finished
۱۵:۱۵
FC Tzeirei Tamra
۶
۱
MS Shefaram
Finished
۱۵:۱۵
  Israel Liga Alef North
Maccabi Kiryat Ata Bialik
۳
۰
Hapoel Kaukab
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Bnei Zalfa
۰
۳
Ironi Nescher
Finished
۱۳:۳۰
Tzerei Umm al-Fahm
۲
۲
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۴:۰۰
Sport Club Tira
۲
۲
Hapoel Kiryat Yam
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Raanana
۱
۰
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۴:۱۵
Hapoel Kfar Kana
۲
۲
Maccabi Nujeidat Ahmed
Finished
۱۴:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
West Coast Rangers
۰
۳
Auckland City
Finished
۱۱:۰۰
  New Zealand Central Premier League
North Wellington AFC
۱
۵
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۱۰:۴۵
  India R League A Division
Royal Jaipur
۰
۰
Jaipur Elite
Finished
۰۸:۳۰
  Panama First Division Women
Mario Mendez FC (W)
۵
۲
Union Colce (W)
Finished
۰۲:۳۰
  South America South American Championship Women U20
Peru U20 (W)
۱
۱
Argentina U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador U20 (W)
۰
۱
Paraguay U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Liberia National League Women
Ravia Angels (W)
۳
۱
Ambassador FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Leumit League
Hapoel Nof HaGalil
۲
۱
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
Ihud Bnei Shefaram
۱
۲
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۱
۱
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Yafo Kabilyo
۱
۲
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۱
۱
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۱
۰
Sektzia Nes Tziona
Finished
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۲
۲
Maccabi Herzliya
Finished
۱۶:۳۰
KAFR Qasim
۱
۲
Hapoel Akko FC
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Pohronie
۱
۰
OFK Malzenice
inprogress
۱۹:۳۰
Spartak Myjava
۱
۰
KFC Komarno
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic MSFL
MFK Karvina B
۰
۱
FC Zlinsko
Finished
۱۸:۰۰
  Lithuania I Lyga
FK Atmosfera
۱
۰
Banga Gargzdai II
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
SV Fortuna Regensburg
۱
۳
VfB Eichstatt
inprogress
۱۹:۳۰
TSV Abtswind
۱
۱
SV Donaustauf
inprogress
۱۹:۳۰
SC Eltersdorf
۰
۰
Spvgg Hankofen-Hailing
inprogress
۲۰:۳۰
1. SC Feucht
۰
۳
DJK Gebenbach
inprogress
۲۰:۳۰
DJK Ammerthal
۰
۰
SSV Jahn Regensburg II
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Neudrossenfeld
۱
۰
Würzburger FV
inprogress
۲۰:۳۰
  France National
Chamois Niortais FC
۲
۰
GOAL FC
inprogress
۱۹:۱۵
Cholet
۰
۰
FC Sochaux
inprogress
۲۱:۰۰
US Marignane
۰
۰
Red Star 93 Saint Ouen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Olympique Nimes
۰
۰
Versailles 78
inprogress
۲۱:۰۰
FC Villefranche Beaujolais
۰
۰
FC Rouen 1899
inprogress
۲۱:۰۰
Avranches
۰
۰
SAS Epinal
inprogress
۲۱:۰۰
LB Chateauroux
۰
۰
Le Mans FC
inprogress
۲۱:۰۰
Dijon FCO
۰
۰
Orleans US 45
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Bundesliga U19
FC Ingolstadt 04 U19
۲
۱
Nurnberg U19
Finished
۱۹:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۱
۲
FC Killas (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic 5. Liga
FK Mutnice
۱
۳
SK Olympia Rajecko
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga NOFV South
Bischofswerdaer FV
۰
۰
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Kolmonen
Masku
۱
۲
MuSa
Finished
۱۹:۰۰
  Slovakia Super Liga
MSK Zilina
۰
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۱۹:۰۰
  Uruguay Segunda Division
CSyD Cooper
۳
۳
Plaza Colonia
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U23 League
Club Necaxa U23
۲
۱
Santos Laguna U23
Finished
۱۸:۳۰
Puebla U23
۱
۱
Cruz Azul U23
Finished
۱۸:۳۰
Queretaro U23
۲
۱
Mazatlan FC U23
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania II Lyga
Dainava II
۰
۳
FM Klaipedos
Finished
۱۸:۳۰
FK Sveikata Kybartai
۲
۱
Saned Joniskis
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
KS Unia Solec Kujawski
۱
۱
Notec Czarnkow
Finished
۱۸:۳۰
Unia Swarzedz
۱
۰
OKS Swit Skolwin
Finished
۱۸:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Vitebsk
۲
۰
FK Slutsk
Finished
۱۸:۰۰
  Iran 2nd Division
Atrak Bojnourd FC
۰
۳
Machine Sazi
Finished
۱۶:۳۰
Spad Alvand Tehran
۱
۰
Shahid Ghandi Yazd
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
FC UTA Arad
۱
۳
AFC Hermannstadt
Finished
۱۸:۰۰
  Poland II Liga
Pogon Siedlce
۰
۰
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۸:۰۰
Stomil Olsztyn
-
-
Polonia Bytom
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Croatia 2. NL
Kustosija
۲
۰
NK Grobnican
Finished
۱۸:۰۰
Opatija
۰
۰
NK Jadran LP
Finished
۱۸:۰۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۲
۱
NK Mladost Zdralovi
Finished
۱۸:۰۰
NK Bjelovar
۲
۰
Karlovac
Finished
۱۸:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۲
۰
OTP
Finished
۱۸:۰۰
  Slovenia U19 League
Maribor U19
۳
۲
NK Domzale U19
Finished
۱۷:۳۰
  Liberia Second Division
Pags FC
۱
۱
Junior Pro FC
Finished
۱۷:۳۰
Jubilee FC
۱
۳
Phil Lonestar
Finished
۱۷:۳۰
Blackman Warriors
۰
۱
Gardnersville FC
inprogress
۱۹:۳۰
Wologisi FC
۱
۱
Sinoe Npa Anchors
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CS Sanatatea Cluj
۳
۰
Lotus Baile Felix
Finished
۱۷:۳۰
Metalurgistul Cugir
۱
۲
Unirea Alba Iulia
Finished
۱۷:۳۰
CSM Ramnicu Valcea
۳
۰
Viitorul Daesti
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Rosiori
۵
۰
ACS Cozia Calimanesti
Finished
۱۷:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۲
۰
CS Tricolorul Breaza
Finished
۱۷:۳۰
Vointa Lupac
۲
۳
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۷:۳۰
ACS Targu Mures 1898
۳
۰
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۷:۳۰
FC Dunarea Calarasi
۲
۰
ACS LPS HD Clinceni
Finished
۱۷:۳۰
Inainte Modelu
۲
۱
ACS Progresul Fundulea
Finished
۱۷:۳۰
Avantul Periam
۰
۳
ACS Progresul Pecica
Finished
۱۷:۳۰
CS Avantul Reghin
۲
۰
Industria Galda de Jos
Finished
۱۷:۳۰
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
۲
۱
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۷:۳۰
Unirea Bascov
۲
۰
ACS Flacara Horezu
Finished
۱۷:۳۰
  Cyprus 3. Division
Ethnikos Assias
۰
۲
APEP Pitsilias
Finished
۱۷:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Tuzla City
۳
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۷:۰۰
FK Borac Banjaluka
-
-
Sloga Doboj
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Poland III Liga, Group 3
Sleza Wroclaw
۳
۰
Karkonosze Jelenia Gora
Finished
۱۷:۰۰
  Republic of Kosovo First League
KF Prishtina e Re
۱
۰
KF Vjosa
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
FK Vora
۲
۳
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite One
Dynamo de Douala
۰
۱
Stade Renard
Finished
۱۶:۳۰
Gazelle FA de Garoua
۱
۰
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۶:۳۰
Fovu de Baham
۱
۲
PWD Bamenda
Finished
۱۶:۳۰
Victoria Utd Limbe
۲
۱
Cotonsport de Garoua
Finished
۱۸:۳۰
Union Sportive de Douala
۱
۱
AS Fortuna de Mfou
Finished
۱۸:۳۰
Yong Sp. Academy
۰
۱
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia U19 Championship
Envigado U19
۳
۰
Leones U19
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland League Cup Women
Fram Reykjavik (W)
-
-
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید